Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop Od 30. septembra do 6. októbra 2020 - Týždeň je v znamení Váh

september 30, 2020 - 04:31
Jesenná rovnodennosť priniesla do našich životov pokoj a ustálenosť v citovom živote i v tom praktickom.
Foto: 
pixabay

Horoskop Od 30. septembra do 6. októbra 2020

Budete mať pocit, že si povinnosti dokážete lepšie a efektívnejšie zadeliť a zostane aj voľný čas na záľuby. Využite toto mimoriadne priaznivé obdobie na zlepšenie fyzickej kondície a zaraďte do programu aj prechádzky nádhernou jesennou prírodou. Prospejete tak nielen telu, ale aj duši, ktorá sa naladí na príjemnú a optimistickú strunu a prinesie vám do života harmóniu a pokoj.

Baran 21. 3.  – 19. 4.

Do cesty sa vám postaví nepríjemný problém, ktorý nebudete vedieť vyriešiť. Mnohí vám budú radiť, no ani jedna rada nebude viesť k úspechu. Nemusíte však zúfať. Situácia sa vyrieši sama od seba, bez vášho pričinenia.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Čaká vás nezabudnuteľné stretnutie s očarujúcou bytosťou opačného pohlavia. Áno, vznikne z toho láska. Vášnivá, intenzívna, ale veľmi krátka. Dobrá správa je, že sa nebudete dlho trápiť a zostanú vám len spomienky, ktorými vaša duša pookreje.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Nikdy ste nepatrili k vyhláseným gurmánom, no v nasledujúcich dňoch sa váš vzťah k jedlu diametrálne zmení. Ochutnáte čosi, čo ste doteraz nepoznali a bude to taký silný zážitok, že aj vy začnete čarovať v kuchyni.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Neobzerajte sa za minulosťou a nesmúťte za tým, čo je dávno preč. Venujte  pozornosť a energiu prítomnosti a predovšetkým budúcnosti, ktorá si pre vás nachystala veľa príjemných chvíľ a radostných prekvapení.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Len ťažko sa zmierujete s tým, že vaše dovolenkové plány zlyhali na celej čiare a vy ste museli zostať doma. Osud vám to vynahradí už počas najbližšieho víkendu, keď dostanete pozvanie na výlet do okolia, z ktorého budete celkom očarení.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Dávajte si pozor na zdravie, ktoré sa pripomenie bolesťami kĺbov alebo hlavy, a tá môže vyústiť až do záchvatu migrény. Hoci nepôjde o závažné ochorenie, nemali by ste to podceňovať. Telo signalizuje, že potrebuje odpočinok a relax.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Hviezdy nemajú pre vás dobré správy, pokiaľ ide o súkromný život. Pravdepodobne sa dozviete, že vás polovička klame, minimálne, že nebola voči vám úprimná. Dobre si rozmyslite, či opäť odpustíte. Situácia sa totiž môže opakovať.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Tak dlho ste snívali o pomste, až ste zabudli vnímať svoj vlastný život. Dobre sa vôkol seba porozhliadajte a zistíte, že sa máte oveľa lepšie ako človek, ktorý vám kedysi ublížil. Už si nezaslúži váš hnev, maximálne súcit.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Ak máte dobré nápady, neodkladajte ich realizáciu. Argument – až bude vhodný čas – je len márnenie drahocenného času. Okolnosti nikdy nebudú priaznivejšie a vy len zbytočne míňate energiu, ktorú by ste mohli venovať ich naplneniu.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Dávajte pozor na to, čo si prajete. Možno sa vám aj podarí dostať od života niečo, čo vám nepatrí, no šťastie vám to neprinesie. Sledujte znamenia osudu na ceste za vaším snom a keď je prekážok veľa, radšej to vzdajte. Šťastie nájdete inde.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Za rohom na vás čaká niekto, kto naplní vašu citovú prázdnotu, ktorou ste sa umárali celé mesiace. Možno to nebude láska na prvý pohľad, skôr priateľstvo, no má perspektívu prerásť do dlhodobého a krásneho vzťahu.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Z nečakaného zdroja získate finančnú injekciu, ktorú ste už dlho potrebovali. No nech sa vám z prílevu peňazí nezatočí hlava a nezačnite nezmyselne utrácať. Myslite na zadné vrátka a odložte si určitú rezervu do budúcnosti.

 

- - Inzercia - -