Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 23. septembra do 29. septembra 2020 - Týždeň je v znamení Váh

september 23, 2020 - 14:34
Skvelá nálada, ktorej na začiatku týždňa podľahnú takmer všetky znamenia, sa síce okolo stredy vytratí a vystriedajú ju obavy a neistota, no čoskoro sa opäť ukáže na oblohe slnko.
Foto: 

Horoskop od 23.  septembra do 29.  septembra 2020

Výkyvy nespôsobí premenlivé počasie, ale energie, ktoré sa vznášajú v atmosfére a my ich nemôžeme ovplyvniť. Môžeme sa proti nim len obrniť vitalitou udržiavanou správnou životosprávou. Preto by sme sa mali viac zamerať na zdravie než na kariérny postup a zlepšiť si imunitu čo možno najlepšie, ako sa nám to len podarí.

BARAN 20. 3. – 19. 4.

Nebudete vedieť, kam skôr v práci skočiť, kolegovia sa budú „viezť“ a šéf vám bude skákať po hlave. Mali by ste vkladať do práce menej úsilia, pretože v takýchto podmienkach by ste rýchlo vyčerpali záložné zdroje.

BÝK 20. 4. – 20. 5.

Položte sa do vzťahu rovnako vášnivo ako na jeho začiatku. Žiaden oheň nemusí vyhasnúť, ak sa oň stará aspoň jeden z dvojice. Ak sa vám zdá, že súzvuk duší prestáva fungovať, je vhodný čas ho opäť nájsť a naplno si ho užívať.

BLÍŽENCI 21. 5. – 20. 6.

Vnútorná nespokojnosť, ktorá vo vás vrie, sa prejaví aj navonok –  nespavosťou,  nechutenstvom alebo nervozitou. Mali by ste sa upokojiť a upratať si duchovný priestor – telo potom bude reagovať pozitívne. 

RAK 21. 6. – 22. 7.

Nemali by ste sa utiahnuť do kúta, ak vás niekto z kolegov urazí. Nabudúce to totiž môže byť horšie. Mali by ste dať jednoznačne najavo, kde je hranica medzi akceptovateľným žartom a netolerovateľnou hrubosťou.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Mali by ste v sebe objaviť optimistu a zatlačiť toho druhého – pesimistu niekam do úzadia. Pozitívny pohľad na svet pomáha nielen, ak je človek chorý. Umožňuje hľadať a nájsť východiská aj tam, kde ich pesimisti nevidia a nechcú vidieť.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Láska nie je len slovo z románov. Máte šancu skutočne ju precítiť – či už ako príjemnú a hrejivú alebo ako neľahkú a bolestnú. Ak ste vzťah harmonicky rozvíjali, dostanete odmenu, ak nie, osud vám ponúkne ešte jednu príležitosť. 

VÁHY 23. 9. – 22. 10.

Budete si musieť vybrať – pochybovať o partnerovi, alebo mu veriť. Rozumné je síce zvoliť to druhé, ale predsa len by ste nemali prejavovať slepú dôveru. Občas sú pochybnosti i únosná žiarlivosť dobrá očistná kúra.

ŠKORPIÓN 23. 10. – 21. 11.

Energie sú stále drahšie, aj vám poriadne načierajú do rodinného rozpočtu. Mali by ste sa pozrieť, kde všade možno ušetriť. Hoci by to nebolo veľa, môže vás hriať pocit, že ste pomohli nielen peňaženke, ale aj prírode.

STRELEC 22. 11. – 21. 12.

Nemali by ste „strieľať“ výčitkami len tak naslepo, mohlo by sa stať, že trafia nevinného. Také rany potom veľmi dlho bolia. Mnohé veci možno pokaziť, ak sa nesnažíte počúvať partnerove argumenty a dávate sa unášať pocitom krivdy.

KOZOROŽEC 22. 12. – 20. 1.

Výdavkov budete mať dosť, ale príjmy ich našťastie prevýšia. Mali by ste sa však poistiť, aby to bol dlhodobý trend. Strážte si obe strany – pri výdavkoch dvakrát zvažujte, či sú nutné a pri príjmoch neodmietajte lepšie ponuky.

VODNÁR 21. 1. – 17. 2.

Žalúdok sa vám pripomenie častejšie ako by ste si želali. Mali by ste dopriať oddych jemu aj sebe. Zmeňte aspoň na čas stravu a uvidíte, či vám tento spôsob života pôjde k duhu. Ak áno, zostaňte pri nových receptoch.

RYBY 18. 2. – 20. 3.

Nemali by ste v práci venovať pozornosť klebetám o iných. Radšej sa spoľahnite na  vlastný úsudok. Čudovali by ste sa, čo sa za vaším chrbtom o vás hovorí. A to aj napriek tomu, že sa tie veci nezakladajú na pravde.

- - Inzercia - -