Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 16. septembra – 22. septembra 2020 - Týždeň je v znamení Panny

september 16, 2020 - 11:11
V povetrí sa bude vznášať rovnováha vytvorená harmonickým postavením planét a priaznivo zasiahne do života všetkých znamení.
Foto: 
pixabay

Horoskop od 16. septembra – 22. septembra 2020

Nemusíme sa obávať dramatických udalostí, no nemôžeme očakávať ani mimoriadne úspechy. Dariť sa bude tým, čo sa o to pričinia vlastnou prácou. Menej usilovní síce nič nestratia, no v budúcnosti môžu naraziť na prekážky, ktoré si vytvorili terajšou nečinnosťou. Preto nateraz platí viac ako inokedy, že každý je strojcom svojho šťastia.


BARAN 20. 3. – 19. 4.

Nebudete vedieť, kam v práci skôr skočiť. Kolegovia sa budú „viezť“ a šéf vám bude skákať po hlave. Mali by ste vkladať do práce menej úsilia, pretože v takýchto podmienkach by ste si rýchlo vyčerpali svoje záložné zdroje.

BÝK 20. 4. – 20. 5.

Vložte sa do vzťahu rovnako vášnivo ako na jeho začiatku. Oheň nemusí vyhasnúť, ak sa oň stará aspoň jeden z dvojice. Ak sa vám zdá, že súzvuk duší prestáva fungovať, je vhodný čas ho opäť nájsť a naplno si ho užiť.

BLÍŽENCI  21. 5. – 20. 6.

Vnútorná nespokojnosť, ktorá vo vás buble, sa prejaví aj navonok – nespavosťou, nechutenstvom alebo nervozitou. Mali by ste sa upokojiť a upratať svoj duchovný priestor – telo bude reagovať pozitívne. 

RAK 21. 6. – 22. 7.

Budete mať príležitosť, aby ste precítili šťastné chvíle, keď sú dvaja spolu. Nezahoďte ju, mrzutú náladu odložte na inokedy. Šťastných okamihov nie je až tak veľa, aby ste s nimi mohli hazardovať.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Ovládnite svoju chuť nakupovať, nie je to vaša posledná šanca vyplieniť obchody. Vždy budú nejaké zľavy, výhodné akcie alebo atraktívne tovary. Potrebujete nájsť rovnováhu medzi príjmami a výdavkami, nie bezuzdne míňať.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Láska nie je len slovo z románov. Máte šancu skutočne ju precítiť – či už ako príjemnú a hrejivú alebo ako neľahkú a bolestnú. Ak ste váš vzťah harmonicky rozvíjali, dostanete sladkú odmenu, ak nie, osud ponúkne ešte jednu príležitosť. 

VÁHY 23. 9. – 22. 10.

Budete si musieť vybrať – pochybovať o partnerovi alebo mu veriť. Rozumné je síce zvoliť to druhé, ale predsa len by ste nemali prejavovať slepú dôveru. Občas sú pochybnosti i únosná žiarlivosť dobrá očistná kúra.

ŠKORPIÓN 23. 10. – 21. 11.

Energie sú stále drahšie, aj vám poriadne načierajú do rodinného rozpočtu. Mali by ste sa pozrieť, kde všade možno ušetriť. Hoci by to nebolo veľa, môže vás hriať pocit, že ste pomohli nielen peňaženke, ale aj prírode.

STRELEC 22. 11. – 21. 12.

Investovať znamená myslieť na budúcnosť, preto by ste sa nemali vrhať do riskantných investícií, ktoré ohurujú percentami. Ak nedokážete posúdiť, čo je výhodné, poraďte sa. V každom prípade si uvedomte, že ide o vaše peniaze.

KOZOROŽEC 22. 12. – 20. 1.

Mali by ste prestať radiť iným ako žiť a zhodnotiť, či sa podľa týchto zásad odvíja aj váš život. Ak nie, tak sa kroťte pri rozdávaní rád. Ak áno, tak sa zamyslite, či to, čo odporúčate, nie je trochu nudné a či to netreba občas porušiť.

VODNÁR 21. 1. – 17. 2.

Výdavkov budete mať dosť, ale príjmy ich našťastie prevýšia. Mali by ste sa však poistiť, aby to bol dlhodobý trend. Strážte si obe strany – pri výdavkoch dvakrát zvažujte, či sú nutné a pri príjmoch neodmietajte lepšie ponuky.

RYBY 18. 2. – 20. 3.

Váš vzťah bude ako počasie – zima, hmla, dážď, ale aj slnko a vo vzduchu vôňa babieho leta. Ak budete mať obaja záujem, aby sa nevľúdne ráno premenilo na príjemné odpoludnie, podarí sa vám to aj napriek zlým prognózam.

- - Inzercia - -