Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 9. septembra do 16. septembra týždeň v znamení Panny

september 01, 2020 - 20:11
Horoskop pre týždeň v znamení Panny. V nasledujúcich dňoch by mali zbystriť pozornosť tí, čo už dlhší čas uvažujú o investíciách a finančných transakciách.
Foto: 
pixabay

Horoskop od 9. septembra do 16. septembra

Mimoriadne vhodné dni sa podľa hviezd črtajú v čase, keď sa planéta Merkúr dostane do priaznivej konštelácie so Slnkom, a to bude priať obchodom. Ak sa rozhodnete predávať alebo kupovať, určite v tomto období. Nehrozí riziko straty, naopak. Majetok, ktorý získate kúpou, resp. peniaze, ktoré utŕžite predajom, v budúcnosti zdvojnásobíte.

Baran 21. 3.  – 19. 4.

Obozretnosti nikdy nie je dosť a sklamať sa môžete aj v človeku, ktorému bezvýhradne dôverujte. Do nepríjemnej situácie sa dostanete začiatkom víkendu. No nezúfajte. Situácia sa vysvetlí a vy zistíte, že išlo len o nedorozumenie.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Nezakazujte si snívať kvôli obavám, že vás to vzďaľuje od reality. Viete rozoznať, čo je možné a čo nie a sny, ktoré v hlave spriadate, nemusia ostať chimérami. Naopak, inšpirujú vás k naplneniu vašich plánov, aj tých najsmelších.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Depresívna nálada sa rozplynie vďaka nečakanému stretnutiu s osobou, o ktorej ste dlho nepočuli, no v minulosti vám bola blízka. Užite si spoločne strávené chvíle a možno sa dohodnete aj na ďalších príjemných stretnutiach.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Čoskoro budete musieť prehodnotiť priority a rozhodnúť sa, čomu sa budete venovať a ktorých aktivít sa kvôli časovej tiesni definitívne vzdáte. Zvažujte starostlivo a zoberte do úvahy všetky aspekty, aby ste nemuseli v budúcnosti ľutovať.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Črtá sa pred vami zaujímavá zahraničná cesta, počas ktorej sa zoznámite  s niekým, kto na dlhý čas bude pútať vašu pozornosť. Nemusí ísť výlučne o novú lásku. Možno to bude pracovný kontakt, ktorý naštartuje vašu novú kariéru. 

Panna 23. 8. – 22. 9.

Čakajú váš krásne dni naplnené romantikou a nehou, ktorá sa v poslednom období celkom vytratila z vášho života. Užite si túto priazeň hviezd a oddajte sa tomu naplno. Takáto situácia sa nebude tak rýchlo opakovať.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Čoskoro vo vašom súkromnom živote dôjde k zásadnej zmene a podľa všetkého to síce nebude príjemné, ale ako sa neskôr ukáže, bude to nevyhnutné. No aj vy vidíte, že niečo nie je dlhší čas v poriadku a napokon budete vďační, že k tomu došlo.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Mali by ste sa viac venovať zdraviu, ktoré už dlhší čas trestuhodne zanedbávate. Verte, že drobné bolesti, ktoré sa čoraz častejšie opakujú, nie sú len banalita. Ide o čosi vážnejšie, kvôli čomu by ste návštevu lekára nemali odkladať.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Čosi, čo vás už dlhšie trápilo, sa pominie akosi samo od seba a pred vami sa otvoria nové možnosti. Možno dostanete aj viac lákavých pracovných ponúk, no musíte dobre zvážiť, ktorá je pre vás tá pravá a dovedie vás k úspechu.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Nepríjemný pocit, že vo vašom okolí sa čosi deje, čo sa vás bezprostredne týka, ale zatiaľ neviete čo, sa čoskoro vyjasní. Pochopíte, že o nič vážne nešlo. Aj napriek tomu si v budúcnosti rozmyslíte, komu budete dôverovať a komu nie.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Nenechajte sa zlákať prázdnymi sľubmi, ktoré budú znieť mimoriadne krásne, no v skutočnosti sa nenaplnia. Mohli by ste prísť o doterajšie istoty, ktoré ste si dlho budovali a ktoré by ste kvôli ľahkovážnosti nemuseli získať späť.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Váš nový objav sa čoskoro stane predmetom závisti a jedna mimoriadne žiarlivá osoba sa bude snažiť znepríjemniť vám život a získať ho pre seba. Neobávajte sa však, city toho človeka patria výlučne vám, nikto na tom nič nezmení.

- - Inzercia - -