Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop Od 26. augusta do 1. septembra 2020 - týždeň je v znamení Panny

august 25, 2020 - 12:26
Väčšina z nás bude v nasledujúcich dňoch prežívať akúsi vnútornú nervozitu a nepokoj, príčinu sa však nikomu nepodarí odhaliť.
Foto: 
pixabay

Horoskop Od 26. augusta do 1. septembra 2020

To preto, lebo nepríjemné vibrácie majú na „svedomí“ nebeské telesá, ktoré sa ocitli v nepriaznivom postavení voči Zemi. Nemusíte sa teda znepokojovať, že sa čosi dramatické až osudové deje práve vo vašom okolí. Stresové situácie sa podarí zmierniť relaxom, pri ktorom si vyčistíte hlavu a určíte si priority. Nepríjemné tendencie pominú o pár dní a opäť sa dostanete do zvyčajnej telesnej i duševnej kondície.

Baran 21. 3. do 19. 4.

Využite nápady a  potenciál, aby ste ukázali, že ste nielen znalcom a odborníkom v tom, čomu sa venujete, ale ste otvorení a prístupní aj novým nevšedným metódam a vážite si ochotu iných spolupracovať s vami.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Uvedomujete si skutočnú cenu toho, čo ste dosiahli, máte neobyčajne silný pocit materiálnej aj emocionálnej hojnosti. Môžete sa spoliehať na podporu okolia, ale aj vy sami dokážete niekomu pomôcť.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Máte pocit, že vám život uniká pomedzi prsty. Máte skvelé nápady, bola by škoda, ak by ostali niekde v zásuvke. Impulzívnosť vám môže byť viac na škodu než na osoh, preto so svojimi energiami zaobchádzajte opatrne, aby ste si nespálili prsty.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Teraz sa predsa len nevyhnete pocitom sklamania. Je možné, že snívate o niekom alebo o niečom a vaše predstavy a túžby sú na míle vzdialené od skutočného života. Do vzťahu sa vkradlo ochladnutie, dokonca si možno staviate „vzdušné zámky“.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Môžete ukázať svoje schopnosti, ale aj uplatniť nadanie. Môže ísť o ponuku novej práce, v ktorej budete rozvíjať talent a schopnosti. Máte chuť spoznávať všetko nové, vyžaruje z vás spokojnosť a tvrdo pracujete, aby ste dosiahli úspech.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Dočkáte sa nielen citového naplnenia, zažijete skutočné šťastie a splnenie vašich tajných najvrúcnejších želaní. Cítite šťastie, lásku a pocity hlbokého citového naplnenia, ale aj to, že sa viete podeliť o radosť s okolím.

Váhy 23. 9 – 23. 10.

Potrebujete načerpať sily a  energiu, aby ste napredovali. Musíte si veci premyslieť a nájsť cestu k sebe. Po období plnom stresu ste zostali fyzicky aj psychicky vyčerpaní a potrebujete získať určitý odstup od situácií, ktoré vás vyčerpali.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Obklopuje vás pokojná atmosféra, ktorá umožňuje odpočívať a dať zbohom stresu, ktorý vás donedávna sprevádzal. Predstavuje uvoľnenie po náročnejšom období a čas zaslúžených osláv. Môžete byť právom hrdí na svoje úspechy.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Isté udalosti sa konečne dostávajú do pohybu. Vaša cesta je voľná a nič vám nebráni ísť vpred. Uvedomujete si, čo je vo vás, a že so záplavou energie sa môžete pokúsiť o realizáciu vlastných tvorivých nápadov. Úspech máte na dosah ruky.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Hľadáte niečo, čo vám chýba, alebo unikáte pred tým, čo ťaží vašu dušu. Nikdy však nie je neskoro zmeniť to, čo vás trápi, a nájsť nové a výhodnejšie riešenie. Dovoľte vyniknúť talentu, zvládnete aj zdanlivo neprekonateľné prekážky.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Máte schopnosť plánovať niektoré veci dlho dopredu. Ak chcete niečo urobiť, vyžaduje sa od vás rázny krok vpred, žiadne váhanie a pochybnosti. Pri hľadaní nových možností sa môžete dostať do nepríjemnej situácie, ktorú však zvládnete. 

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Orientujte sa novým smerom, zanechajte starý spôsob myslenia a čoskoro sa pomaly a opatrne priblížite k novým, zatiaľ vzdialeným myšlienkam a názorom. Prechádzať môžete aj duchovným vývojom a už sa objavujú prvé náznaky zlepšenia.

- - Inzercia - -