Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

HOROSKOP Od 29. júla do 4. augusta 2020 - Týždeň je v znamení Leva

júl 30, 2020 - 08:25
Nadišiel čas na splnenie sľubov, ktoré sme kedysi dali nielen iným, ale predovšetkým samým sebe. Teraz sa už naozaj nemôžete vyhovárať na nedostatok času, lebo je to otázka priorít.
Foto: 

HOROSKOP Od 29. júla do 4. augusta 2020

Tak, ako si ich sami nastavíte. Pokiaľ by sa vám opäť podarilo vycúvať z týchto záväzkov, ublížite najmä sebe stratou dôvery. Vašimi najväčšími veriteľmi ste len vy sami a tieto mínusy by ste mali vymazať čo najskôr. Áno, je najvyšší čas zamerať sa na svoj vlastný spôsob života a zmeniť ho tak, ako si to už dávno sľubujete. Ak to zanedbáte, nikto a nič vás neospravedlní a budete musieť znášať dôsledky.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Také krásne dni, aké vám nachystali hviezdy v tomto období, sa už tak rýchlo nenaskytnú, a preto ich využite najlepšie, ako to len dokážete. Zoberte si voľno a strávte ho v kruhu svojej rodiny, ktorá vám pripraví mimoriadne príjemné chvíle.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Strážte si svoju peňaženku a neprekročte limit, ktorý by bol nad rámec vašich možností. Predovšetkým sa až do konca leta vyvarujte akýchkoľvek pôžičiek a dlhov, ktoré by ste splácali s veľkými problémami.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Prestaňte chodiť okolo horúcej kaše a otvorene povedzte, čo očakávate od svojich najbližších. Aj v prípade, že by išlo naozaj o šokujúcu informáciu, je vždy lepšie vedieť, na čom ste, než sa utápať v neistote.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Majte oči aj uši otvorené všetkému, čo sa okolo vás deje. Niekto začne znevažovať vašu pozíciu, tú pracovnú. Nemeňte nič na tempe, robte všetko ako v predchádzajúce dni. To je jediný spôsob ako neprajníka umlčať.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Ste odhodlaní pristúpiť k zásadným zmenám vo svojom živote a spraviť hrubú čiaru za minulosťou. Hviezdy sú vám naklonené, no upozorňujú, aby ste tak nerobili bez premýšľania a ešte raz všetko dobre zvážili.

Panna 23. 8. – 22. 9.

V najbližších dňoch sa dostanete do stredobodu záujmu širokej verejnosti, ktorá vám však nebude len lichotiť. Budete si musieť vypočuť aj kritické komentáre na svoju adresu. Nebude ich síce veľa, ale zatnú do živého.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Mali by ste už začať myslieť aj na seba a na blízkych ľudí, ktorým sa dostatočne nevenujete. Pouvažujte nad tým, či svoju energiu smerujete na správne miesta a či vám vaše aktivity skutočne stoja za to.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Ak už raz prijmete nejaké rozhodnutie, tak ho nemeňte len preto, že ktosi sa na vás pekne usmeje. Za komplimentmi sa často skrýva faloš a účelové konanie. Je veľmi pravdepodobné, že je to tak aj v tomto prípade.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Netlačte na pílu a vedzte, že všetko má svoj čas. Mnohé veci, ak ich chcete nasilu urýchliť, sa jednoducho pokazia, hoci pri troche trpezlivosti mali šancu na úspech. To však, samozrejme, neznamená, že sa máte oddať úplnej nečinnosti.

Kozorožec 22. 12.  – 20. 1.

Budete svedkom jednej nepríjemnej udalosti, na ktorú sa vám nepodarí len tak ľahko zabudnúť. Jej hlavní aktéri vás totiž ustanovia do roly akéhosi sudcu. Dobre si rozmyslite, na čiu stranu sa postavíte.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Hoci vás v posledných dňoch ovláda viac cit ako chladný rozum, budete sa musieť orientovať aj na praktické veci a zaoberať sa reálnymi problémami, týkajúcimi sa predovšetkým vašich financií. Všetko vyriešite, ak zachováte chladnú hlavu.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Stále budete premýšľať, kombinovať, plánovať, neustále niečo hľadať. Zrazu vás niečo prinúti „vyčistiť si mozgové závity“ aspoň prechádzkou. Náhodne sa môžete stretnúť s človekom, ktorý vo vás prebudí chuť začať s niečím novým.

 

 

- - Inzercia - -