Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 22. júla do 28. júla - Týždeň je v znamení Lev

júl 22, 2020 - 13:37
Týždeň si budú užívať nielen oslávenci, ktorí sa narodili v tomto ohnivom znamení zverokruhu, ale aj tí, čo prišli na svet v znamení Barana a Strelca.
Foto: 
pixabay

Všetkým sa im bude priam zázračne dariť vo všetkom, do čoho sa pustia. Pozor však na ľahkovážnosť a hazardné preceňovanie síl, ktoré by sa mohlo  nepríjemne vypomstiť. Hviezdy radia počínať si obozretne a nezabúdať ani na oddych a relax. Unavená myseľ je totiž zlý radca.

Horoskop

Baran 21. 3. – 19. 4.

Je dobre, že sa usilujete ovládať emócie, ale nerobte to na úkor seba. Ukážte, ak sa vám niečo nepáči a s čím nie ste spokojný. Nemusíte sa za každú cenu prispôsobovať okoliu. Úprimné vyjadrenie názoru vám prinesie viac úžitku.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Nebojte sa riskovať, či už v oblasti financií alebo aj vo vzťahoch. V týchto dňoch je vám šťastena mimoriadne naklonená a môžete si zahrať aj vabank, vyhráte. Využite tieto priaznivé aspekty hviezd, už sa nebudú tak skoro opakovať.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Vďaka osobe, ktorá k vám príde na nečakanú návštevu, pocítite na duši úľavu a pokoj, aký ste dávno nezažili. Vyrovnajú sa vaše staré účty a napravia krivdy z minulosti. Dávajte len pozor na reakcie a nenechajte sa strhnúť emóciami.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Vaša dlhodobá nespokojnosť so situáciou, ktorá okolo vás nastala, sa nevyrieši  sama. Musíte zaujať jasné stanovisko a na rovinu povedať, čo sa vám nepáči a čo potrebujete zmeniť. Inak hrozí dlhodobá frustrácia, nielen na pracovisku.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Túžite zažiť niečo nové, ale neviete, čo by to malo byť. Mali by ste konkretizovať túžby a ciele, aby ste rozvinuli stratégiu na ich dosiahnutie. Nechcete sa predsa  umárať len tým, že žijete životom, ktorý považujete za prázdny.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Nenechajte sa unášať emóciami. Uvedomte si, že aj najzamotanejšie problémy najlepšie vyriešite s chladnou hlavou a s nadhľadom. V opačnom prípade hrozí, že pre nezvládnuteľný hnev budete mať konflikt so zákonom.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Prestaňte žiť zo dňa na deň a zamyslite sa nad tým, čo očakávate od budúcnosti. Uvedomte si, že nemôžete vinu za neúspechy zvaľovať len na okolie. Kľúč k svojmu šťastiu máte v rukách len vy a musíte preto aj niečo urobiť.

Škorpión 24. 10. – 22. 11

Zatúžili ste po zmene a máte pocit, že svet okolo nadobudol jasnejšie farby. Je to signál, že sa vám do života vkradol nový objekt záujmu a vy sa neviete sústrediť na rutinné povinnosti. Nenúťte sa do nich a užite si chvíle romantiky.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Dávajte si väčší pozor na zdravie a neprehliadajte banálne signály náhleho ochorenia. Navštívte lekára a pristúpte na zmenu životného štýlu. Je najvyšší čas zbaviť sa dlhoročných zlozvykov. Stačí pevná vôľa a určite sa vám to podarí.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Mali by ste sa poučiť z vlastných chýb a prestať slepo dôverovať každému, kto sa k vám správa prehnane priateľsky. Uvedomte si, že za takýmto servilným správaním sa je vždy kus vypočítavosti a taká osoba sa vás snaží len zneužiť.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Túžite po pokoji a harmónii, ale musíte ich najskôr nájsť v sebe a nečakať, že sa o to pričiní vaše okolie. Vyrovnajte sa už konečne so starými krivdami a bolesťami, prestaňte myslieť na to zlé, čo sa v minulosti stalo.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Nútiť vás k striedmosti alebo k zdržanlivosti je v tomto období, v ktorom sa vám mimoriadne darí, takmer nemožné. No musíte rátať s tým, že váš hedonizmus vám pripraví nepríjemnú situáciu, ktorá vás donúti prehodnotiť životný štýl.

- - Inzercia - -