Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

HOROSKOP Od 15. júla do 22. júla 2020

júl 15, 2020 - 11:53
To, že je čas dovoleniek, sa prejavuje na každom kroku. Život sa dostáva do pomalšieho tempa, čo mnohí vítajú a využívajú na oddych a relaxáciu.
Foto: 

Hviezdy však upozorňujú, že nielen praktický život sa spomalí. Aj konštelácie vesmírnych telies budú pôsobiť na dianie vo svete a ovplyvňovať chod udalostí. Toto pocítime na vlastnej koži tak, že budeme mať pocit, akoby sa nám nedarilo. Poslúchnime znamenia z astrálu a nesnažme sa v najbližších dňoch o nijaké zásadné zmeny.

Horoskop

Baran 21. 3. – 19. 4.

Kráčate vyšliapanou cestičkou a nepozeráte sa ani doľava ani doprava. Nedopustite však hrubosti, ak sa vás bude snažiť ktosi nasmerovať k niečomu novému, čo ešte nepoznáte. Nikdy neviete, kedy budete potrebovať jeho pomoc.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Vyvarujte sa zbytočných nedorozumení, ktoré vám hrozia pri debatách týkajúcich sa rodinného rozpočtu. Urobte poriadok v plánovaných akciách, aby ste niečo neprehliadli. Ak budete vnímaví a pozorní, dozviete sa niečo zaujímavé. 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Majte oči aj uši otvorené všetkému, čo sa okolo vás deje. Niekto začne znevažovať vašu pozíciu, tú pracovnú. Nemeňte nič na tempe, robte všetko ako v predchádzajúce dni. To je jediný spôsob ako neprajníka umlčať.

Rak 22. 6 – 22. 7.

Niekto sa vás bude snažiť oklamať. Strážte si najmä financie, každú zmluvu a faktúru si prečítajte pozornejšie. Už čoskoro si budete istejší sebou. Nedajte na sebe poznať obavy, problémy sa vyriešia samy od seba.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Budete požiadaní o stanovisko a hoci vaše pripomienky budú k veci, nepochopia ich. Zdvihne vám to adrenalín, ale snažte sa ovládať. Svoje návrhy zamknite do šuplíka a počkajte na priaznivejšiu situáciu.

Panna 23. 8. – 22. 9.

„Prepadne“ vás lenivosť, chuť niekam sa zašiť, len tak sa vliecť. Napodiv vám voľné tempo prospeje. Veľa energie totiž zostane na večery, ktoré budú ako stvorené na vyrazenie do spoločnosti, kde môžete nadviazať nové kontakty.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Ktosi sa na vás obráti so žiadosťou o pomoc. Dobre si však preverte jeho skutočné úmysly. Je totiž možné, že ide o podvodníka, ktorý sa takto bude snažiť od vás vylákať financie, ktoré sa vám už nikdy nevrátia.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Mali by ste už začať myslieť aj na seba a na blízkych ľudí, ktorým sa dostatočne nevenujete. Pouvažujte nad tým, či svoju energiu smerujete na správne miesta a či vám vaše aktivity skutočne stoja za to.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Stále budete premýšľať, kombinovať, plánovať, neustále niečo hľadať. Zrazu vás niečo prinúti „vyčistiť si mozgové závity“ aspoň prechádzkou. Náhodne sa môžete stretnúť s človekom, ktorý vo vás prebudí chuť začať s niečím novým.

Kozorožec 22. 12.  – 20. 1.

Nerobí vám problém rozdávať rady iným, ale akosi stále neviete pomôcť dobrou radou sebe. Veľmi dobre totiž tušíte, akú odpoveď by vám dalo srdce, ak by ste našli odvahu spýtať sa ho. Ale to je naozaj jediné možné riešenie.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Trochu sa môže niečo skomplikovať. Vyriešite to však pomerne rýchlo. Veľa času strávite rozhovormi, vďaka ktorým sa vám podarí presadiť užitočné zmeny, ktoré prinesú prospech nielen vám, ale aj okoliu.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Hoci vás v posledných dňoch ovláda viac cit ako chladný rozum, budete sa musieť orientovať aj na praktické veci a zaoberať sa reálnymi problémami, týkajúcimi sa predovšetkým vašich financií. Všetko vyriešite, ak zachováte chladnú hlavu.

- - Inzercia - -