Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop Od 8. júla do 14. júla 2020

júl 09, 2020 - 21:55
Nepriaznivé tendencie, ktoré znepríjemňovali život v uplynulých dňoch, sa vytrácajú a my sa môžeme tešiť na prílev energie a tvorivých originálnych nápadov. Zvlášť dobré obdobie čaká ľudí narodených v ohnivých znameniach, predovšetkým Baranov a Levov. Môžu sa tešiť na mimoriadnu priazeň hviezd, ktoré im ponúknu riešenia problémov, s ktorými si doteraz nevedeli rady. Strelci si na hviezdne dni musia počkať...
Foto: 

Baran

21. 3. do 19. 4.

Neopakujte chyby, na ktoré ste v živote už párkrát doplatili. Do cesty sa vám dostanú podobné prekážky, aké vám aj v minulosti prekazili plány. Vy však teraz už viete, ako sa máte zachovať a čoho sa máte pri ich prekonávaní vyvarovať.

Býk

20. 4. – 20. 5.

Prejavíte sa ako úžasný stratég a nečakanými nápadmi pomôžete prekonať stagnáciu na pracovisku. Vďaka tomu vás budú kolegovia obdivovať a spoliehať sa na vaše riešenia aj v budúcnosti. Pozor však, aby vás nezneužívali.

Blíženci

21. 5. – 21. 6.

Nechýbajú vám financie, no aj tak by ste si mali dať pozor na nečakané výdavky a márnotratnosť, ktorá vám nikdy nebola cudzia. Odložte si pár eur do budúcnosti, ktorá chystá pomerne nákladné prekvapenie. Samozrejme, na váš účet.

Rak

22. 6 – 22. 7.

Ak chcete získať rešpekt okolia, musíte sa ku všetkému postaviť zásadovo a neustupovať z rozhodnutí. Možno to nebude ľahké, ale určite užitočné. Váš názor na riešenie nepríjemného sporu na pracovisku je správny.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Ak ste ešte pred pár dňami mali pocit, že sa vaše projekty rúcajú ako domček z piesku, tento týždeň sa všetko od základu zmení. Zažijete priam nepoznaný prílev tvorivej energie a práca vám pôjde doslova od ruky.

Panna

23. 8. – 22. 9.

Nie všetko je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Vaše obavy z čohosi, čo ani neviete presne definovať, sa ukážu celkom neopodstatnené a vy sa čoskoro presvedčíte, že vychádzali len z vášho vnútorného strachu. Takže, hlavu hore.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

V práci aj v súkromí vám pôjde všetko ako po masle. Pozor by ste si mali dať na zdravie. Budete vystavení väčšiemu riziku rôznych úrazov. Mali by ste byť veľmi obozretní pri rôznych športových aktivitách a zbytočne neriskovať.

Škorpión

24. 10. – 22. 11.

V istej súkromnej veci by ste mali prejaviť zdržanlivosť a počúvať argumenty partnera. Možno sa dozviete veci, o ktorých sa vám ani nesnívalo a ktoré ste pri  zaneprázdnenosti prehliadali. Žiaľ, nemusí to byť práve príjemné poznanie.

Strelec

23. 11. – 21. 12.

Nakopilo sa toľko pracovných povinností, že neviete, do čoho sa máte skôr pustiť. Ste ideálny kandidát na dlhotrvajúci stres, ktorý sa môže stať spúšťačom vyhorenia. Utrieďte si priority a pustite sa do riešenia najhorúcejších.

Kozorožec

22. 12.  – 20. 1.

Počas týchto dní zatúžite predovšetkým po chvíľach samoty a pokoja. Chcete sa odpútať od kolotoča každodenných stresových situácií. Rozhodne tým získate nový uhol pohľadu na problém a nadobudnete vnútorný pokoj.

Vodnár

21. 1. – 18. 2.

Vaša neistota z toho, čo prinesie budúcnosť, vám zväzuje ruky a nedovoľuje prijímať efektívne riešenia. Zbavte sa strachu o to, čo bude. Sústreďte sa na to, čo prežívate. Verte, že neriešiteľné problémy sa vyriešia samy od seba.

Ryby

19. 2. – 20. 3.

Buďte otvorení k novým možnostiam a nezahadzujte ich preto, že sa vám zdajú neštandardné. Majte na pamäti, že najväčšie veci prichádzajú v živote často aj šokujúcimi spôsobmi. Škoda by bolo aspoň ich nevyskúšať.

- - Inzercia - -