Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 18. júna do 24. júna 2020

jún 17, 2020 - 21:38
Mnohí budú pociťovať v týchto dňoch ťažkosti zdravotné aj na pracovisku. Na vine sú planéty, ktoré sú v nepriaznivom postavení voči slnku, a preto nebudeme napredovať.
Foto: 

Prejaví sa to nielen úbytkom energie, ale aj starými spomienkami, ku ktorým sa budeme vracať viac ako inokedy, a niektoré z nich aj zabolia. Netreba však vešať hlavu. Tento astrálny aspekt pominie s letnou rovnodennosťou a my sa vrátime do starých koľají. Už začiatkom nasledujúceho týždňa pocítime prílev energie a ťažoba, ktorú cítime, sama pominie.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Dávajte si pozor na ľudí, ktorých ste obdarili dôverou. Nie všetci sú priateľsky naklonení, hoci sa tak tvária. Nehovorte im o veciach, ktoré sú pre vás príliš citlivé a bolestivé. Poniektorí len čakajú, ako ich zneužiť a obrátiť proti vám.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Míňajte s rozumom, pozor najmä pri platení kartou. Odložte si na horšie časy, keďže sa zdá, že v najbližšom čase vaše zárobky neporastú. Vaša rozšafnosť a prílišná štedrosť by sa vám mohli vypomstiť už v najbližších dňoch.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Niektoré rozhodnutia, ktoré prijmete, nebudú najšťastnejšie, neskôr mnohé z nich oľutujete. Zbystrite pozornosť, keď sa vo vašej blízkosti objaví osoba narodená v znamení Škorpióna. Mohla by všetko ešte viac skomplikovať.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Stojíte pred vážnym rozhodnutím a neviete sa odhodlať k zásadnému kroku. Robíte chybu. Zbytočným vyčkávaním na „lepšie časy“ maríte príležitosti, ktoré už nikdy neprídu. Zoberte veci do vlastných rúk, nech za vás nerozhodnú iní.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Veľké zmeny, čo sa dejú v okolí, sa vám nevyhnú. Dokonca sa bude zdať, že práve vy ste stredobodom diania a upínajú sa na vás zraky ostatných. A hoci ste zvyčajne radi v epicentre diania, tentoraz to príjemné nebude.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Mnohé nepríjemnosti, ktorým čelíte, ste si zapríčinili vlastným konaním. Vyčítajú vám nedostatok empatie a porozumenia, no vašu prchkosť spôsobila najmä únava, fyzická aj psychická. Je najvyšší čas, aby ste vypli a oddýchli si.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Už dlhší čas žijete v nereálnej bubline a máte pocit, že sa vás svet netýka. Najneskôr v strede týždňa vás čosi prinúti pochopiť, že musíte opustiť vychodené chodníčky. Zdá sa, že to bude veľká zmena v živote, nielen krátkodobá.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Rozhodne sa nebudete mať na čo sťažovať. Máte pred sebou pekný a úspešný týždeň, v ktorom sa podarí dokončiť projekty, ktoré vám spôsobovali vrásky na čele. Ak máte pred sebou pracovnú cestu, aj tá bude úspešná.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Vyhľadávate rôzne dobrodružné zážitky, lebo nečinnosť a dlhodobejší pokoj vás ubíjajú. Hviezdy si však pre vás pripravili mimoriadne prekvapenie, adrenalínu si užijete až-až. Napokon budete radi, že to máte za sebou.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Bude sa vám dariť ako nikdy predtým. A nielen v pracovnej oblasti, kde budete priam prekypovať nápadmi a inovatívnymi myšlienkami. Aj v súkromnom živote zavládne príjemná harmonická atmosféra. Je na čo sa tešiť.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Stále sa dopúšťate chýb, na ktorých ste sa už neraz popálili. Je načase, aby ste poučenia začali brať vážne. Inak hrozí konflikt s najbližším okolím, ktorý by sa nemusel skončiť banálnou hádkou, na ktorú sa rýchlo zabudne.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Už dlhší čas sa schyľuje ku konfliktu s blízkou osobou a okolo stredy pohár trpezlivosti pretečie. Nič si nemusíte vyčítať, aspoň si vysvetlíte názorové rozdiely a určite nájdete cestu k sebe, aj v prípade dočasného odlúčenia.

- - Inzercia - -