Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

HOROSKOP Od 29. apríla – do 12. mája 2020

apríl 28, 2020 - 19:35
Slnko je v znamení Býka - V čase keď svet žije v zajatí mnohých obmedzení, má jednotlivec šancu na individuálny rozvoj.
Foto: 

Môžeme prehodnotiť stravovacie návyky, životný štýl i spôsob, akým narábame s časom. Zamyslime sa a podrobme svoje rituály analýze, výsledkom ktorej budeme možno veľmi prekvapení. Určite nás to bude inšpirovať k hospodárnejšiemu narábaniu s časom, vďaka tomu odbúrame stres a získame viac voľného času, než na aký sme boli zvyknutí. Zmena prospeje nielen nám, ocenia ju aj blízki.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Neznáma osoba vnesie do vášho citového života trochu zmätku, ale nepodliehajte panike. Počiatočná neistota sa rozplynie a rýchlo pochopíte, že išlo len o intrigu, účelom ktorej bolo znemožniť vás v najbližšom okolí.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Na vzdialených miestach sa konajú zásadné zmeny, ktoré v konečnom dôsledku ovplyvnia aj vás. Buďte pripravení, no ničoho sa neobávajte. Možno stratíte niektoré z doterajších istôt, ale získate oveľa viac.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Dávajte si pozor na podvodníkov, ktorí sa snažia využiť tento čas a obohatiť sa na rôznych finančných transakciách predajom cez internet. Dobre preverte každú ponuku, alebo nechajte nákupy drahších komodít na neskôr.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Vďaka jarnému upratovaniu nájdete čosi, čo ste považovali za stratené. Buď drobný predmet alebo fotografiu, ktorá vás inšpiruje, aby ste sa ozvali vzdialenému príbuznému, ktorý na vás stále myslí. Radosť z kontaktu bude obojstranná.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Nepozerajte sa na všetko len z horšieho uhla pohľadu a nehľadajte vo všetkom len negatíva. Takýto pohľad na svet nevyčerpáva len vás, ale otravuje aj okolie, ktoré sa vám snaží vyhýbať a komunikovať s vami čo najmenej.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Vaše podozrenie, že blízka osoba sa správa k vám nelojálne, sa ukáže pravdivé. Neobávajte sa priamej konfrontácie. Dozviete sa síce nepríjemnú, ale užitočnú  pravdu. Konečne budete vedieť, na čom ste.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Týždne, ktoré ste boli nútení stráviť s najbližšími, sa ukážu mimoriadne prospešné. Donútilo vás to prehodnotiť priority a pochopiť, čo je dôležité. Toto poznanie vás nikdy neopustí, upevní váš duševný pokoj aj smerovanie.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Netrápte sa pre niečo, čo je dávno stratené. Preneste sa cez spomienky a nechajte minulosť minulosti. Súčasnosť ponúka dôvody na radosť, len sa treba poobzerať okolo seba. Ak prepadnete nostalgii, premeškáte šťastie.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Prostorekosťou ste zasiahli partnera na citlivom mieste, nečudujte sa, že máte tichú domácnosť. Netvárte sa, že sa nič nestalo, ospravedlňte sa a vysvetlite, ako ste to mysleli. Určite vám odpustí a obom sa vám uľaví.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Práca, ktorej sa v domácej karanténe venujete z núdze, sa ukáže veľmi užitočná a prospešná. Je dosť pravdepodobné, že sa stane základom novej, netušenej kariéry a zmení vám život. Prinesie vám to naplnenie aj financie.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Ktosi nástojčivo potrebuje vašu pomoc. Neodmietnite, aj keď vás to bude stáť určitú obeť, časovú alebo finančnú. Nezabúdajte, že dobro sa dobrom odpláca a vaša ochota sa vám mnohokrát vráti, keď to budete najviac potrebovať.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Vaše problémy vo vzťahu sú spôsobené vašou nečinnosťou. Partnera beriete ako samozrejmosť a neprejavujete mu dostatok pozornosti a lásky. Napravte to skôr, než od vás celkom odíde a bude hľadať lásku inde.

 

 

 

- - Inzercia - -