Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

HOROSKOP Od 15. apríla do 28. apríla 2020

apríl 14, 2020 - 10:06
Slnko je v znamení Býka - Možno sa zdá, že žijeme v nepríjemných časoch, ale dá sa na vec pozrieť aj inak. Vesmír nám dal šancu, aby sme napravili vzťahy v rodinách, venovali sa tomu, na čo sme si v hektickom živote nenašli čas.
Foto: 

A našli si ho aj pre seba a zrealizovali predsavzatia, ktoré sme stále odkladali na „neskôr“.  Môžeme si upraviť byt, tak ako sme po tom dlho túžili, venovať sa štúdiu cudzích jazykov... Skrátka, berme tento čas ako skúšku, z ktorej vyťažíme maximum pre seba a nebude to stratený čas.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Urobte niečo pre kondíciu a zdravie, vaše telo to veľmi potrebuje. Predovšetkým prehodnoťte stravovacie návyky, zaraďte do jedálneho lístka zeleninu a ovocie a nezabúdajte, že cvičiť možno aj v obývačke. Výsledky sa čoskoro dostavia.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Správa, ktorú dostanete, rozptýli obavy a úzkosti, ktoré prežívate. Podeľte sa s ňou s priateľmi, pretože aj oni netrpezlivo čakajú na priaznivé informácie. Radosť, ktorú pocítite, vám rozjasní aj tie najnepríjemnejšie dni.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Je čas zamyslieť sa nad vizážou, či by nepotrebovala menšie zmeny. Máte čas experimentovať, vyskúšať inú farbu vlasov aj odvážnejšie líčenie. Uvidíte, že prídete na čosi nové, čo vám dodá na príťažlivosti.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Dobré predsavzatia prinesú len vtedy pozitívne zmeny, ak ich budete dôsledne napĺňať. To si však vyžaduje pevnú vôľu a silu odolať pokušeniam. Ak sa vám to podarí a dovediete zámery do úspešného konca, nebudete ľutovať.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Aj najväčšie veci sa skladajú z maličkostí a záleží len na vás, či budú príjemné. Ak budete trvať na negatívnom postoji a vo všetkom hľadať len chyby a nedostatky, otrávite nielen seba, ale aj okolie, ľudia sa vám budú vyhýbať.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Verte, väčšina zdravotných problémov má základ v psychickej nepohode. Nepodliehajte neopodstatneným výčitkám, uvedomte si vlastnú cenu a pozrite sa na to, čo ste v živote dokázali. Keď dosiahnete duševnú harmóniu, vylieči sa aj telo.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

To, o čo ste sa usilovali, je konečne na dosah. Váš konkurent musel kapitulovať pred vašimi argumentmi, ktoré boli silnejšie a presvedčivejšie. Právom si môžete vychutnať pocit víťazstva a zaslúženú satisfakciu.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Problémy vo vzťahu spôsobuje vaša nečinnosť. Partnera beriete ako samozrejmosť a neprejavujete mu dostatok pozornosti a lásky. Napravte to skôr, ako od vás odíde a bude hľadať lásku inde.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Je ideálny čas zbaviť sa škodlivých zlozvykov a na očistu tela a duše. Nemárnite čas sledovaním katastrofických správ, sústreďte sa na niečo príjemnejšie, čo vás obohatí a nebude vás len zbytočne stresovať.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Robíte si zbytočné starosti, ktoré nemajú reálny základ. Skúste sa na chvíľu uvoľniť a prehodnotiť situáciu racionálne, na základe skutočných faktov. Zistíte, že ste robili z komára somára a o pár dní sa problému len zasmejete.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Nečakajte na zázrak. Vyhrňte si rukávy a pustite sa do realizácie nápadu, ktorý vo vás dlhší čas drieme. Verte intuícii, ktorá navráva, že sa určite nemýlite a táto zmena je pre vás nevyhnutná. Časom pochopíte, že obavy boli zbytočné.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Máte pocit, že sa vám nič nedarí a pomaly už pochybujete, že kráčate správnou cestou. Nedajte sa odradiť drobnými neúspechmi. Skrýva sa za nimi víťazstvo, ktoré si budete môcť vychutnať už o pár týždňov.

- - Inzercia - -