Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 11. marca do 17. marca 2020

marec 12, 2020 - 15:17
Najbližších sedem dní sa určite nebudete nudiť, ani sa sťažovať na nedostatok podnetov. No nebudú len príjemné. Prídu aj chvíle, ktoré vás rozhnevajú.
Foto: 

Radosť sa bude striedať so starosťami. Dariť sa bude najmä tým, čo podnikajú v službách, menšiu krízu pocítia kreatívni zamestnanci, ktorým akoby dôjde energia a s ňou aj tvorivé nápady. No netreba mať obavy. Rozkolísaný týždeň, v ktorom sa budete spočiatku cítiť ako na hojdačke, sa upokojí a počas víkendu zažijete chvíle pohody.

Baran 21. 3. – 19. 4.

Dávajte pozor na ľudí, ktorých ste obdarili dôverou. Nie všetci sú priateľsky naklonení, hoci sa tak tvária. Nehovorte im o veciach, ktoré sú pre vás príliš citlivé a bolestivé. Poniektorí len čakajú na príležitosť, ako ich zneužiť a obrátiť proti vám.

Býk 20. 4. – 20. 5.

Dávajte si pozor na peňaženku a míňajte s rozumom. Odložte si aj na horšie časy, keďže sa zdá, že v najbližšom čase vaše zárobky veľmi neporastú. Vaša rozšafnosť a prílišná štedrosť by sa vám mohli veľmi vypomstiť už v najbližších dňoch.

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Niektoré rozhodnutia, ktoré prijmete, nebudú práve najšťastnejšie, neskôr mnohé z nich aj oľutujete. Zbystrite pozornosť, keď sa vo vašej blízkosti objaví osoba narodená v znamení  Škorpióna. Mohla by všetko ešte viac  skomplikovať.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Stojíte pred vážnym rozhodnutím a stále sa neviete odhodlať k zásadnému kroku. Robíte však chybu. Zbytočným vyčkávaním na „lepšie časy“ maríte príležitosti, ktoré už nikdy viac neprídu. Zoberte veci do vlastných rúk, nech za vás nerozhodnú iní.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Veľké zmeny, ktoré sa dejú v okolí, sa nevyhnú ani vám. Dokonca sa bude zdať, že práve vy ste stredobodom diania a upínajú sa na vás zraky ostatných. A hoci ste zvyčajne radi v epicentre diania, tentoraz to pre vás také príjemné nebude.

Panna 23. 8. – 22. 8.

Mnohé nepríjemnosti, ktorým čelíte, ste si zapríčinili vlastným konaním. Vyčítajú vám nedostatok empatie a porozumenia, no vašu prchkosť zapríčinila najmä únava, fyzická aj psychická. Je najvyšší čas, aby ste aspoň trochu vypli a oddýchli si.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Už dlhší čas žijete v akejsi nereálnej bubline a máte pocit, že sa vás svet netýka. Najneskôr v strede týždňa vás čosi prinúti pochopiť, že musíte opustiť vychodené chodníčky. Zdá sa, že to bude veľká zmena vo vašom živote, nielen krátkodobá.

Škorpión 24. 10. – 22. 11.

Rozhodne sa nebudete mať na čo sťažovať. Máte pred sebou pekný a úspešný týždeň, v ktorom sa vám podarí dokončiť všetky projekty, ktoré vám spôsobovali vrásky na čele. Ak máte pred sebou pracovnú cestu, aj tá bude úspešná.

Strelec 23. 11. – 21. 12.

Vyhľadávate rôzne dobrodružné zážitky, lebo nečinnosť a dlhodobejší pokoj vás vyslovene ubíjajú. Hviezdy si však pre vás pripravili mimoriadne prekvapenie,  adrenalínu si užijete až-až. Napokon budete radi, že to už máte za sebou.

Kozorožec 22. 12. – 20. 1.

Bude sa vám dariť ako nikdy predtým. A nielen v pracovnej oblasti, kde budete priam prekypovať nápadmi a inovatívnymi myšlienkami, ale aj v súkromnom živote zavládne príjemná harmonická atmosféra. Je sa naozaj na čo tešiť.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Stále sa dopúšťate rovnakých chýb, na ktorých ste sa už neraz popálili. Je načase, aby ste poučenia začali brať vážne. Inak hrozí vážny konflikt s najbližším okolím, ktorý by nemusel skončiť len banálnou hádkou, na ktorú sa rýchlo zabudne.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Už dlhší čas sa schyľuje ku konfliktu s blízkou osobou a okolo stredy pohár  trpezlivosti skutočne pretečie. Nič si nemusíte vyčítať, aspoň si vysvetlíte názorové rozdiely a určite nájdete opäť cestu k sebe, aj v prípade dočasného odlúčenia.

- - Inzercia - -