Dnes je utorok, 26.október 2021, meniny má: Demeter
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 18.11. – 25. 11. Mesiac je na prelome škorpióna a strelca

november 18, 2019 - 08:30
V tomto týždni sa budú striedať dve pomerne veľmi odlišné znamenia. Záhady milujúceho škorpióna vystrieda veľmi pragmatický a optimistický strelec. Toto bude mať vplyv aj na kozmické vibrácie, voči ktorým nikto z nás nie je imúnny.
Foto: 

Nedivte sa teda, že nielen vy, ale aj vaše okolie bude tak trochu nevypočitateľné a náladové. V nijakom prípade neverte vážne možné nedorozumenia a konflikty, ktorým sa v tomto týždni zrejme nevyhnete. Pochopíte, že išlo naozaj len o slovné prestrelky a žabomyšie vojny, na ktoré si o pár dní už ani len nespomeniete.

Baran

(21.3 – 19.4)

V týchto dňoch sa budete musieť spoliehať najviac sami na seba, možno to vo vás spočiatku vyvolá pocit rozčarovania, ale zároveň sa dokážete vyrovnať s realitou. Ani na chvíľu sa nebudete nudiť, ale nakoniec zistíte, že vám to vlastne pomohlo k dosiahnutiu úspechu.

Býk

(20.4. – 20.5)

Váš šarm je jednoducho neprekonateľný a nechýba vám ani zmysel pre humor. Ste hviezdou všade tam, kde sa objavíte, v partnerskom vzťahu vám tiež nič nechýba. Máte radosť zo života a vaša optimistická povaha k vám priťahuje ľudí ako magnet

Blíženci

(21. 5.  – 21. 6.)

V týchto dňoch môžete očakávať príchod priaznivých a nádejných správ, ktoré sa môžu týkať vašej práce alebo činnosti, ktorej sa už dlhší čas intenzívne venujete. V rámci svojho zamestnania alebo spoločenských aktivít sa dostanete do užšieho kontaktu s cudzinou.

Rak

(22. 6.  – 22. 7.)

V činnosti, ktorej sa venujete, môžete realizovať nové myšlienky a tvorivé nápady. Nebráňte  sa tomu, naopak, buďte flexibilnejší a pružnejší. Je možné, že túžite po láske, ale zároveň si udržiavate odstup od ľudí, nebojte sa otvorene prejaviť svoje pocity a myšlienky.

Lev

(23. 7. – 22. 8.)

V profesionálnej sfére sa vám bude dariť najmä vo vzťahoch s kolegami alebo pri práci so skupinou ľudí. Máte možnosť nadviazať nové pracovné kontakty, ktoré vám budú užitočné nielen v kariére, ale aj v súkromnom živote. Doprajte si viac spánku a prechádzok v prírode.

Panna

(23. 8. – 22. 9.)

Je celkom možné, že zatúžite po zmene, ktorá môže súvisieť so zmenou účesu, štýlu obliekania alebo s celkovým imidžom. Pri realizácii vlastných plánov budete nadmieru úspešní. Láska a partnerský vzťah môžu byť ovplyvnené výbušným temperamentom a veľkou náruživosťou.

Váhy

(23. 9. – 23. 10.)

Ak sa počas týchto dní rozhodnete urobiť zmenu vo svojom doterajšom spôsobe života,  vaša úprimná snaha bude korunovaná úspechom. Platí to aj vtedy, ak by vás k zmene prinútili udalosti, ktoré nemôžete nijako ovplyvniť. Nechýba vám ani odvaha a chuť chopiť sa nových zaujímavých príležitostí, ktoré sú už na ceste k vám.

Škorpión

(24. 10. – 22. 11.)

Hviezdy vás tento týždeň varujú nielen pred hazardom v hre, ale najmä v láske. Netrápte sa pre maličkosti. Rátajte s nečakanými výdavkami, pretože budete chcieť vyhovieť niekomu z vašich blízkych. Nedovoľte,aby osobné problémy ovplyvnili váš pracovný výkon.

Strelec

( 23. 11. – 21. 12.)

Ak máte to šťastie, že sa venujete niečomu, čo vás nielen baví, ale vás dokáže vás aj uživiť, budete pociťovať veľkú radosť a nadšenie. Podarí sa vám dokonca zrealizovať to, o čo ste sa pokúšali už dávnejšie. Jedinou chybičkou krásy by mohla byť vaša pýcha, nezaspite na vavrínoch.

Kozorožec

( 22. 12.  – 20. 1.)

Či sa vám to bude alebo nebude páčiť, je celkom možné, že sa počas tohto týždňa budete venovať získavaniu vedomostí. Môže to byť aj formou prednášok alebo školení. V každom prípade vám to môže  vyjasniť mnohé nejasnosti a osvetliť vašu životnú cestu

Vodnár 

(21. 1. – 18. 2.)

Počas týchto dní sa budete cítiť akoby bez energie, nabrali ste si na seba priveľa povinností ajza ostatných, ale zostali ste na to sami. Môžete mať pocit, že vám už všetko prerastá cez hlavu a že máte všetkého po krk. Nastal útlm. Nebojte sa otvorene priznať, že aj na vás doľahla únava a vyčerpanosť, a rozdeľte úlohy aj medzi ostatných.

Ryby

(19. 2. – 20. 3. )

Ak chcete postúpiť aspoň o krok vpred, je dôležité, aby ste sa pokúsili zaujať iný pohľad na danú záležitosť, ale budete musieť zároveň aj niečo obetovať v prospech iných. Otvorte sa viac aj nečakaným možnostiam, čaká vás rozhodovanie medzi dvoma úplne odlišnými možnosťami.

- - Inzercia - -